Didmeninė prekyba vištienos kalakutienos ir antienos mėsa

Viščiukų broilerių skerdenėlių išpjaustymas

Šviežumas ir natūralumas
Didmeninė prekyba vištienos kalakutienos ir antienos mėsa

Viščiukų broilerių skerdenėlių išpjaustymas

Šviežumas ir natūralumas

MŪSŲ MISIJA

Būti paukštienos pramonės lyderiais, plėtojant gamybos ir kokybės lygį, priimant aukščiausius kokybės standartus, kad patenkintume tiek savo klientus, tiek darbuotojus.

MŪSŲ VIZIJA

Plėtoti įmonę, kuri gali būti stipri konkurencingoje Europos rinkoje, sąžiningai ir etiškai naudoti turimus išteklius tam kad užtikrintume klientų pasitenkinimą teikdami puikius produktus, puikų aptarnavimą, kartu prisidėdami prie bendrumo ir būdami draugiški ekologijos atžvilgiu.

KAS MES ESAME

Mūsų įmonė įkūrta 1988 metų birželio 30 dieną ir dirba šiame segmente daugiau nei 20 metų. Pagrindinė įmonės veikla yra viščiukų broilerių skerdenėlių išpjaustymas ir jų didmeninė prekyba. Taip pat įmonė vykdo didmeninę prekyba kalakutienos mėsa.
Įmonė atitinka ir veikia pagal ES reikalavimus. Savo klientams siūlome išskirtinai šviežios ir natūralią paukštienos skerdienėlių dalių platų pasirinkimą.
Turėdami savo paukštienos išpjaustymo cechą kasdien išpjaustome ir pakuojame paukštienos dalis, vykdome jų didmeninę prekybą. Dėka naujų technologijų ir įmonės lankstumo kiekvieną dieną prekiaujame aukštos kokybės, chemija neapdorota , šviežia paukštiena . Įmonė atitinka ir veikia pagal ES reikalavimus.
Mūsų asortimentą sudaro įvairios paukštienos dalys: vištienos broilerio file, ketvirčiai, šlaunelės, blauzdelės, šlaunelių mėsa, sparneliai, nugarėlės, subproduktai ir kt.
Paukštienos dalis pakuojame ir siūlome savo pirkėjams įvairiuose pakavimuose: nefasuota specialiose plastiko dėžėse su įklotu po 15 kg, kartoninėse dėžėse po 10 kg, fasuota vaklume, padėkliukuose ir maišeliuose. Šaldytą paukštieną siūlome supakuotą poliblokuose, vakume, maišeliuose ir padėkliukuose.
Nuosavo transporto parko ir išvystytos logistikos sistemos dėka pristatome paukštieną visoje Lietuvoje. Transportavimo metu privalu išlaikyti tinkamą mėsos temperatūrą, todėl visi mūsų automobiliai pritaikyti šviežios ir šaldytos paukštienos pervežimui įvairiais kiekiais ir atstumais. Paukštieną pristatome Lietuvoje, taip pat eksportuojame į kitas šalis.

Produkcija

Švieži ir šaldyti paukštienos produktai. Pagrindinė įmonės veikla yra viščiukų broilerių skerdenėlių išpjaustymas ir jų didmeninė prekyba.

Logistika

Nuosavas transporto parkas, pristatome paukštieną visoje Lietuvoje. Visi mūsų automobiliai pritaikyti šviežios ir šaldytos paukštienos pervežimui įvairiais kiekiais ir atstumais

Kokybė

Dėka naujų technologijų ir įmonės lankstumo kiekvieną dieną aukštos kokybės, chemija neapdorotos, šviežia paukštiena. Įmonė atitinka ir veikia pagal ES reikalavimus.

Užsakymų priėmimas

Pardavimų ir užsakymų priėmimo skyrius, dedikuoti kiekvienam pirkėjui vadybininkai leidžia klientui gauti geriausią aptarnavimą.

Teisinga kainodara

Atsižvelgiant į rinkos pokyčius, kiekvieną dieną peržiūrime savo kainodarą idant pasiūlytume konkurencingiausias kainas.

Mūsų vertybės

Siekiame būti sąžiningi ir atsakingi, laikomės verslo etikos bendraudami su savo partneriais. Esme dėmesingi klientams ir siekiame pateisinti jų poreikius.

AUGINKITE VERSLĄ SU MUMIS!

Patikima partnerystė ir daugiau nei 20 metų patirtis padės augti kartu ir pasiekti naujų tikslų.

ILGAMETĖ PATIRTIS

PASTOVIŲ PIRKĖJŲ

PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

KASDIEN IŠKELIAUJA PREKIŲ KG

MŪSŲ PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

Šviežią ir šaldyta vištiena, kalakutiena, antiena ir jos dalys, žąsys, kiaulienos liežuviai

Plačiau

KAS MŪSŲ PIRKĖJAI?


01.

MĖSOS PERDIRBIMO ĮMONĖS

Mūsų produkcija tiekiama kasdien didisesiems Lietuvos gamintojams

02.

PREKYBINĖS ĮMONĖS

Didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonės

03.

EKSPORTAS

Europos sąjunga ir Skandinavija.

Turite klausimų dėl mūsų produkcijos? Susisiekite su mumis

Mes visada džiaugiamės girdėdami jus - jeigu norite pirkti mūsų produktus, aptarti esamą užsakymą, ar pateikti pasiūlymą.